E-posta Aboneliği

Türker Raf üzerinden tüm gelişmeler hakkında bilgi almak için e-posta adresinizi bizimle paylaşın.

Firmamız bu anlamda Türkiye’nin ve Dünyanın raf sektöründe faaliyet gösteren birçok lider firmalarla ortak projeler yürütmektedir. Kalitenin, sanayici, tüketici ve çevre açısından öneminin bilincinde olan Türker Raf , bu önemi TS EN ISO 9001:2008 Türk Ak Kalite Yönetim Belgesi ile güvence altına almıştır. Kalite seviyesini en üst düzeye çıkartarak maksimum kalitede hizmet ve müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Büyük çabalar ve yüksek çalışma potansiyeline sahip iş mekanizmasının en onurlu iki unsuru firmamız için vazgeçilmezdir.

Ankara‘da sizlerin hizmetine sunduğumuz raf sistemleri ürünlerimiz, kendi alanında kalitesini ve ergonomisini ortaya koymuştur. Çağın renklerini, tasarımlarıyla ve çalışmalarıyla yakalayan firmamız; ağır yük rafları, hafif yük rafları, drive-in (içine girilebilir) raflar, konsol kol raflar, mezzanin (balkonlu) raflar, yapı market rafları, giydirme cephe raflar, kutulu ve paletli kayar raflar, arşiv raf sistemleri, compact arşiv sistemleri, dosya dolapları, soyunma dolapları, depo ve mağaza ekipmanları, market arabaları, teşhir ürünleri gibi ürünlerde müşterilerine anahtar teslim mağaza ve depo hizmeti sunmaktadır. Bunların yanında ayrıca profesyonel montaj ekibimiz ile depo rafları montaj hizmeti ve İSG kuralları çerçevesinde raflarınızın uygunluk tespiti ile birlikte gerekli onarımları yaparak Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

Firmamızın parolası; prensipleri doğrultusunda en iyi çözümü, en uygun fiyata ve en kısa zamanda siz değerli müşterilerine sunarak, mekânlarınızdan maksimum verimlilik elde etmenizi sağlamaktır.

TOP