Paletli Kayar Raf Sistemleri

Kayar sistemin mekanizması ağır makaralardan oluşmaktadır. Bu sayede stoklanan ürünün mekanizma üzerindeki eğim ile boşaltma yönüne doğru kendiliğinden hareket ederek akışını sağlamaktadır.

Ürünlerin sevkiyatını kolaylaştırın

Paletli Kayar Raf Sisteminin amacı hem depolama hem de sevkiyatı sağlamaktır. Ürününüzü bir taraftan depolarken bir taraftan da sevkiyata hazırlamış oluyorsunuz. Sistemin kayar mekanizması üzerinde bulunan fren sayesinde palet hızı kontrol altına alınmasını sağlayarak emniyetli bir şekilde istif yapmanızı sağlar.

Sistem deponuzun iç hacmine göre yükseklik veya genişlik olarak rahat bir şekilde adapte edilebilmektedir. Aynı zamanda depolama ve sevkiyatın bir arada olması size zamandan kazandıracaktır. Genellikle Gross Market, Metro, Migros Toptan gibi büyük marketlerin tercihi olan raf sistemleridir.

Kutulu Kayar Raf Sistemleri

Plastik kasa, plastik kutu, pplastik avadanlaık ve karton ambalajlı ürünlerin üzerinde akışı sağlanan sistemlerdir. Dinamik akış rafı olarak da bilinmektedir. Yalın üretim alanları için yer değiştirilerek kullanılmasını sağlayan tekerlekler opsiyon olarak seçilmektedir. Rahatlıkla ölçü değiştirilerek farklı ürünlerin akışında kullanılabilir.

Dinamik raflar, pvc kaplı borular ile oluşturulan karkas ile kullanılabilmektedir. Aynı zaman da ayarlanabilir depo rafları içerisine entegre edilerek kullanılmaktadır. Bu sistemler için proje ve fiyat talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir projeniz ya da bir fikire mi ihtiyacınız var?

Türker Raf olarak sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

TOP