Paslanmaz Tel Raf Sistemleri

İnox 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiş olup paslanma, korozyona karşı çok etkilidir. 304 kalite paslanmaz çelik, paslanmaz çeliğin temel çeşitlerinden birisi olup, en yaygın kullanılanıdır.


AISI 304 INOX TEL RAF

İnox 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiş olup paslanma, korozyona karşı çok etkilidir. 304 kalite paslanmaz çelik, paslanmaz çeliğin temel çeşitlerinden birisi olup, en yaygın kullanılanıdır. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan inox 304 raf sistemi korozyona karşı yüksek direnç sağlamaktadır. İnox 304 kalite paslanmaz raf sistemimizin tamamı kaliteli çelik ve nikelden imal edilmiş olup parlak yüzeyleri elektropolisaj yapılmıştır. İstenildiği takdirde raf ilavesi yapılabilmektedir. Rafların ayakları demonte şekilde olup müşterilerimizin isteği doğrultusunda istenilen yüksekliğe ya da 5’er cm aralarla ayarlana bilmektedir. Hafif ve güçlendirilmiş yapısı kullanımında uzun ömür garantisi sunmaktadır.


AISI 201 INOX TEL RAF

İnox 201 kalite paslanmaz çelik ve nikelden imal edilmiştir. Yapısında güçlendirilmiş Çelik ve Nikel bulunduran bu raf sistemiz; soğuk, sıcak, kuru ortamlar için ideal yapıda olmaktadır. Korozyon ve Paslanmaya karşı güçlü bir yapıya sahiptir. İnox 201 kalite paslanmaz raf sistemimiz yapısı gereği hava sirkülasyonu sağlamaktadır. İstenildiği takdirde 360 derece dönebilen tekerlek sistemi kurulabilir. Demonte şekilde olup raf aralıkları belirlediğiniz ölçüye göre ayarlanabilmektedir. Yüzeyinde uygulanan elektropolisaj yapısı ile parlak bir yüzey elde edilmiştir. Diğer raf sistemleri ile birbirine ek parçalar ile birleştirilebilir. Montaj kolaylığı, hafifliği ile tercih edilmesi ön planda olan dayanıklı ve kaliteli bir ürünümüzdür.


INOX 304 PLASTİK

İnox 304 plastik raflar 304 kalite Paslanmaz Çelik ve Nikelden alt şasesi imal edilmiş olup kullanılan materyaller sayesinde uzun yıllar kullanılacak korozyon ve paslanmaya karşı özel imal edilmiştir. Soğuk hava depolarında ve gıda depolarında en çok tercih edilen model olmakla birlikte gövde üzerinde anti bakteriyal çıkarılabilir ve yıkanabilir plastikten tablalardan oluşmaktadır. Rafların ayakları demonte şekilde olup kurulumunda raf yüksekleri 10cm arayla ayarlanabilmektedir istenildiği takdirde ek parçalar ile diğer raf üniteleri ile birleştirilebilir. Özel yapısı sayesinde hava sirkülasyonuna en uygun yapıya sahiptir. Bu nedenle Anti bakteriyel yapısı her daim kendini muhafaza edebilmektedir. İstenildiği takdirde üniteye 360 derece tam tur dönebilen tekerlek ilave edile bilmektedir.


BOYALI PLASTİK RAF

Boyalı Plastik raf alt şaselerinde elektrostatik toz boyalı olup raf tablaları çıkarılıp yıkanabilir yapıda olmaktadır. Güçlendirilmiş yapısı ile sağlam bir dayanıma sahiptir. Kuru gıda depoları, soğuk hava depoları, yemekhaneler, mutfaklarda kullanılmak için tasarlanmıştır.


ANTİBAKTERİYEL BOYALI

Anti bakteriyel boyalı raf sistemi şase üzerinde kaplamaya elektrostatik seramik esaslı Anti bakteriyel toz boya uygulanmasıdır. Bu neticede 200 derece fırınlanmış demir çelik transmisyon telden imal edilmiştir. Yapısı nedeni ile hava sirkülasyonu oldukça yüksektir. Bu ünitede birden fazla raf birbirlerine bağlana bilir istenildiği takdirde raf ilavesi sağlana bilir. Gıda depolarında uzun yıllar kullanılabilir bir üründür. Bu ürünümüzde de isteğe bağlı olarak ünite altına tekerlek ilavesi sağlana bilmektedir, böylelikle ürün istenilen alana rahatça götürebilir şekilde olacaktır buda sizi ihtiyacınızı karşılayıp ek masraflara sokmayacaktır. Anti Bakteriyel yapısı sayesinde zararlı mikroorganizma ve diğer gözle görülmeyen insan sağlığına zararlı oluşumlardan uzak tutar.


KROMAJ TEL RAF

Krom Kaplı Raf, Nikel kromun elektrokimyasal olarak kaplanmış demir çelik transmisyon telden imal edilmiştir. Dilediğiniz raf aralığına siz değerli müşterilerimizin de ayarlıya bileceği yapıya sahiptir. Ayaklar üzerinde belirtilen 10cm aralar ile referans çizgileri belirtilmiştir. Ev, ofis, dekorasyon, alanında kullanıla bilmektedir. Krom Kaplı raf sistemi yapısı gereği hava sirkülasyonu sağlama elverişli yapıya sahiptir. İstenildiği takdirde ilave olarak eklenebilmektedir aynı zamanda yine isteğe bağlı olarak 360 derece dönebilen tekerleklerde hizmete sunulmaktadır.

Bir projeniz ya da bir fikire mi ihtiyacınız var?

Türker Raf olarak sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

TOP