Arşiv Raf Sistemleri

Raf sistemleri içerisinde en düşük maliyet ve kolay kuruluma sahip ürünlerdir. En çok kullanım alanları, dosya arşivleri ve oto yedek parça depolarıdır.

Arşiv Raf Sistemleri Değişik ebat ve kalınlıkta olmaları çok amaçlı ürünlerin sergilenmesinde ve saklanmasında ideal çözümü elde etmektedir. Raf derinlikleri 31, 43, 59, 75, 93 cm, genişlikleri ise 93, 80, 70, 60 cm’dir. Ayak profil yükseklikleri de 200, 250, 300 cm standart ölçüleridir. Arşiv Raf tablalarının kalınlıkları taşıyacağı yüke ve ebatlara göre 0,70 - 0,80- 1,00 - 1,20- 1,50 mm olarak farklılık göstermektedir. Ayak profil kalınlıkları da 1,50 ve 2,00 mm olarak sunulmaktadır.

Tabla ve köşebentler (Ayaklar) civara ile birbirine sabitlenir ve sallanmasını önlemek amacıyla köşelerine üçgen plaka sac veya duvara monte edilerek kullanılır. Amacına göre özel sac aparatlar monte edilerek kullanımı daha kola hale getirilmektedir. Ayak tabanlarına plastik takozlar takılarak zemine zarar vermesi engellenir. Bütün Arşiv Raf Sistemlerimiz DKP sacdan imal edilerek statik toz boya ile kaplanmaktadır. Yüksek adetlerde özel ölçüler ve boya seçeneklerimiz mevcuttur.

Bir projeniz ya da bir fikire mi ihtiyacınız var?

Türker Raf olarak sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

TOP