Raf Montaj Hizmeti

İmal edilen her ürününün, montajı da imalatı kadar önemlidir. Depo ve ağır yük raflarında uzman kadromuz ile kendi müşterilerimize ve sektördeki diğer raf firmalarına hizmet veriyoruz.

Çözüm odaklı çalışmaya önem veriyoruz!

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize karşı çözüm odaklı ve doğru projeye yönlendirebilme çabası içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Yaptığımız işin her aşamasını kontrol altında tutmak ve daha iyi bir hizmet verebilmek adına, Raf ve depo sistemlerinin montaj işlemini kalite yönetim sistemi doğrultusunda yapmaktayız.

Çalışmalarımızda iş güvenliğini ön planda tutuyor, müşterimize Raf montajı sürecinde mağdur etmemek adına ekipmanlarımızın bakım ve kontrollerini zamanında yaparak montaj sürecini aksatmamak için özen gösteriyoruz.

Raf sistemleri, depo ekipmanları ve lojistik sektörünün ihtiyacı olan bir çok ürün detayları için blog sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çalışmış olduğumuz firmaları referanslar sayfasında bulabilirsiniz. Sizi de referanslarımıza katmaktan mutluluk duyarız.

Her sektörün ihtiyacı olan raf sistemleri içerisimnde, sizin işletmenize uygun olan ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

TOP